ROZPŁYWAJ SIĘ W ANGIELSKIM
DWUJĘZYCZNA PRZED-SZKOŁA

DWUJĘZYCZNOŚĆ ZAMIERZONA to stworzenie dzieciom warunków do naturalnego przyswajania drugiego języka. Tradycyjnie odbywa się to przez zamieszkanie w miejscu gdzie językiem tym, w sposób natywny, posługują się inne osoby. Proponujemy mniej radykalne rozwiązanie i oferujemy zajęcia dla dzieci, które są połączeniem tradycyjnego kursu opartego na pracy z podręcznikiem i metody propagującej „całkowite zanurzenie” w języku obcym.

PODRĘCZNIK: starannie przez nas dobrany, zgodny z metodą nauczania CLIL (Content and Language Integrated Learning) – zintegrowanie nauczania języka z innymi dziedzinami nauki i sztuki. Połączmy naukę języka angielskiego z poznawaniem świata i takich dziedzin jak nauka, technologia i sztuka.

CAŁKOWITE ZANURZENIE: cykl warsztatów zintegrowanych z podręcznikiem kursowym. Wykorzystajmy naturalną umiejętność dzieci do przyswajania języków. Pozwólmy im nie tylko osłuchać się z językiem, ale wykorzystać go w praktyce – licząc, malując, skacząc,
i eksperymentując.

OFERTA ROCZNA:

• Zajęcia standardowe: 27 x 60 minut piątki – godzina 16.00 (9 piątków w trymestrze)

• Zajęcia warsztatowe: 9 x 225 minut zajęć (3 soboty w trymestrze – godziny od 9.00 do 13.00)

• Grupa wiekowe: 6-7lat

• Cena: 32,6 PLN za 45 minut