Kursy dla dzieci

Uczymy dzieci od ósmego roku życia starając się wpleść naukę języka w naturalny dla dziecka kontekst: gry, komiksy, zabawy, śpiew. Nasi lektorzy wykorzystują dziecięcą ciekawość i energię aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty i zmotywować naszych podopiecznych do nauki. Grupy zajęciowe tworzymy mając na uwadze zarówno poziom zaawansowania języka jak i wiek dziecka. Dzięki temu każdy uczeń ma możliwość rozwijania swoich kompetencji językowych w optymalnym dla niego środowisku. Naszym celem jest przygotowanie naszych słuchaczy do zdawania międzynarodowych certyfikatów językowych Cambridge (FCE, CAE, CPE) dlatego już w naszych najmłodszych grupach wdrażamy system egzaminów trymestralnych.

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 minut. Terminarz kursów jest zawsze dostosowany do kalendarza zajęć szkolnych.  W przypadku naszych najmłodszych uczniów szczególny nacisk kładziemy na ścisłą współpracę szkoły z rodzicami. Zawsze chętnie odpowiemy na Państwa pytania, poinformujemy o postępach dziecka, prześlemy materiały z zajęć na których kursant był nieobecny.

Kurs
Cena podstawowa