Angielski w fizyce

Oferujemy Państwu autorski i dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego ucznia kurs języka angielskiego w fizyce. Na zajęciach słuchacze będą analizować problemy natury naukowej i rozwiązywać zadania i testy (również egzaminacyjne). W odróżnieniu od tradycyjnych kursów nasza oferta wzbogacona jest o problemowe zadania doświadczalne oraz analizę artykułów naukowych. Zajęcia prowadzone są w oparciu o nowoczesne i sprawdzone źródła internetowe: TedTalks, Youtube, Newsela, Science in School, The Physics Teacher, Physics World. Program kursu jest elastyczny i skoncentrowany na uczniu i jego zainteresowaniach. Prowadząca: mgr Beata Ryl, nauczyciel fizyki i techniki z wieloletnim doświadczeniem i znajomością języka angielskiego na poziomie B2. W ciągu 10 lat pracy w gimnazjum dwujęzycznym m.in. pracowała metodą CLIL (zintegrowane kształcenie językowo-przedmiotowe).